Przejdź do głównej treści

Skontaktuj się z nami!

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na pytanie lub potrzebujesz pomocy z wyborem produktu? Odezwij się do nas – odpowiemy najszybciej, jak to możliwe!

Masz pytanie?

Tutaj znajdziesz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania.

Jakie formy płatności akceptujecie?

Akceptujemy wszystkie najpopularniejsze formy płatności: płatności kartą kredytową i debetową, BLIKIEM, płatności poprzez platformę Przelewy24 oraz ApplePay i GooglePay.

Czy w ofercie dostępne są ebooki z przepisami dla wegetarian lub wegan?

Aktualnie przepisy na dania wegetariańskie dostępne są jedynie w Pakiecie Jadłospisów, ale stale pracuję nad nowymi ebookami i zachęcam do bycia na bieżąco z ofertą, aby nic Cię nie ominęło!

Czy plany treningowe są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania?

Moje plany treningowe sprawdzą się idealnie dla osób początkujących – zawierają sporo wiedzy na temat treningów siłowych oraz instrukcje wykonania ćwiczeń.

To również dobra opcja dla osób, które mają doświadczenie na siłowni, ponieważ w ebookach znajduje się wiele ćwiczeń, do których w każdej chwili można wrócić!

Czy zakupione ebooki i plany treningowe są dostępne do pobrania bez limitu?

Ebooki po zakupie wysyłane są bezpośrednio na adres mailowy klienta, dzięki czemu nie musisz martwić się o dostęp!

Czy mogę uzyskać wsparcie lub poradę odnośnie przepisów lub treningów po zakupie?

Jak najbardziej! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub potrzebujesz pomocy, wypełnij formularz kontaktowy na mojej stronie internetowej lub skontaktuj się ze mną mailowo – patrycja@foodpatka.pl

Czy można przeprowadzić ze mną konsultacje?

Niestety, aktualnie nie udzielam konsultacji.

W przypadku problemów lub wątpliwości związanych z moimi produktami, możesz wysłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy na mojej stronie www lub napisać na adres mailowy – patrycja@foodpatka.pl

Jaki ebook wybrać na początek?

Ebooki mają za zadanie maksymalnie ułatwić Ci planowanie i przygotowywanie posiłków, a więc nie potrzebujesz żadnego wcześniejszego doświadczenia w kuchni!

Moje produkty cyfrowe sprawdzą się dla każdego, kto szuka pomysłów na zdrowe i smaczne posiłki lub desery.

Czym mogę zastąpić odżywkę białkową?

Odżywkę białkową możesz w łatwy sposób zastąpić budyniem w proszku.

Czy składniki użyte w przepisach są łatwo dostępne w marketach, takich jak Lidl czy Biedronka?

Jak najbardziej! Wszystkie moje przepisy są stworzone w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić przygotowanie posiłku. Dlatego wybrałam do nich produkty, które bez problemu znajdziesz w każdym sklepie.

Po jakim czasie od zakupu dostanę ebooka?

Dostaniesz dostęp do zakupionego ebooka natychmiast po opłaceniu zamówienia. Po udanej płatności będziesz miał opcję pobrania produktu bezpośrenio na stronie. Dodatkowo, plik z instrukcją do pobrania dotrze na adres mailowy wskazany podczas realizacji zamówienia.